19 lipca 2023

O NAS

Międzynarodowy Instytut Fitness i Trenerów Personalnych Olimpijka Łódź powstał w 2002 roku i został założony przez Agnieszkę Domańską, olimpijkę w łyżwiarstwie figurowym (stąd geneza powstania nazwy Olimpijka).

Szkolimy z pasją i na najwyższym poziomie. W ofercie naszego instytutu znajdziesz kursy dla trenerów personalnych w Łodzi. Prowadzimy szkolenia dla instruktorów Fitness. Poznaj nas i przekonaj się, że Olimpijka to najlepsza droga do zostania profesjonalistą!

Przeszliśmy audyt zewnętrzny (2018) i jako JEDYNI w branży fitness otrzymaliśmy CERTYFIKAT JAKOŚCI S.U.S. 2.0. Świadczymy usługi na najwyższym poziomie, zgodnie z przyjętymi standardami. Obecnie nasze kursy są DOFINANSOWANE w 80%, a niektóre, nawet w całości!


  Certyfikaty dla instruktorów | Olimpijka Łódź

  SZKOLIMY od 20 lat, wydając zarówno swoje certyfikaty, jak i dokumenty poświadczone przez Polską Federację Sportu Powszechnego i TKKF, honorowane w krajach UE i na świecie (wcześniej dokumenty wydawane przez Ministerstwo Sportu i Turystyki), zgodnie z ustawą o uwolnieniu tych zawodów w Polsce.

  • instruktorzy z wieloletnim doświadczeniem 💪
  • 80% praktyki, 20% teorii – uczymy Cię zawodu! 🤸‍♀️
  • szybkość znalezienia pracy zaraz po naszych szkoleniach ⛹️‍♂️
  • międzynarodowa kadra szkoleniowców 🌎

  Poznaj nas!

  Trenerzy Olimpijka Łódź

  Olimpijka to nie jest zwykły instytut – nasza marka to wysokiej jakości szkolenia dla instruktorów Fitness oraz trenerów personalnych w Łodzi i w Polsce. Na kadrę Olimpijki składa się szereg specjalistów i ekspertów zakochanych w ruchu, chętnie dzielących się swoim zamiłowaniem do sportu. Olimpijka to w szczególności doskonała atmosfera, która sprzyja poszerzaniu horyzontów – zarówno w kraju, jak i za granicą.

  Od początku powstania Olimpijki działamy według jasno określonej strategii. To pozwoliło nam sukcesywnie powiększać coraz bardziej wyspecjalizowane grono najwyższej klasy instruktorów, trenerów i entuzjastów zdrowego stylu życia.

  Jak zdobyć certyfikat trenera personalnego lub instruktora Fitness?

  Chcesz zdobyć certyfikat instruktora Fitness? A może zastanawiasz się, jak zostać trenerem personalnym? Zdobycie kwalifikacji do pełnienia tych zawodów nie jest proste, ale z Olimpijka Łódź spełnisz swoje marzenie!

  Trenerzy - Olimpijka Łódź

  W ofercie Olimpijka Łódź znajdziesz szereg różnorodnych kursów i szkoleń, które pozwolą Ci zdobyć profesjonalną wiedzę na temat sportu, a także pomogą Ci rozwinąć niezbędne umiejętności praktyczne. Uczymy zawodowo i odpowiedzialnie – dzięki wsparciu naszych szkoleniowców rozpoczniesz swoją przygodę jako trener personalny lub instruktor Fitness.

  Szkolenia i kursy | Olimpijka 2023

  Część naszych kursów jest dofinansowana. Przed przystąpieniem do wybranego szkolenia należy dokonać rezerwacji – liczba miejsc podczas kursów jest ograniczona. Nie czekaj i zapisz się już dziś na szkolenie z Olimpijka Łódź! Zdobądź certyfikat trenera personalnego lub instruktora Fitness – rozpocznij swoją własną historię zawodową.

  Podążaj za swoją pasją razem z nami!