26 listopada 2017

O NAS

Olimpijka najwyższy poziom nauczania!

Olimpijka Międzynarodowy Instytut Fitness i Trenerów Personalnych powstał w 2002 roku i został założony przez olimpijkę w łyżwiarstwie figurowym AGNIESZKĘ DOMAŃSKĄ (stąd geneza powstania nazwy olimpijka). Szkolimy z pasją i na najwyższym poziome.

Co NAS wyróżnia?

Obecnie przeszliśmy audyt zewnętrzny (marzec 2018r.) i jako JEDYNI w branży fitness otrzymaliśmy CERTYFIKAT JAKOŚCI S.U.S. 2.0 – więc świadczymy usługi na najwyższym poziomie, zgodnie ze standardami. Obecnie nasze kursy są DOFINANSOWANE w 80%! A niektóre, nawet w całości!

SZKOLIMY od 16 lat, wydając DOKUMENTY SWOJE, jak i Polskiej Federacji Sportu Powszechnego i TKKF, honorowane w krajach UE i na świecie (wcześniej dokumenty wydawane przez Ministerstwo Sportu i Turystyki), zgodnie z ustawą o uwolnieniu tych zawodów w Polsce.

Szkoleniowcy z 16 letnim doświadczeniem

Na naszych szkoleniach 80% praktyki, 20% teorii (nauczysz się zawodu)

Szybkość znalezienia pracy zaraz po naszych szkoleniach (my też pomagamy)

NASZA KADRA:

  • międzynarodowa – Alessandro Muo i Fabio Ponzio (liderzy świtowi w treningu funkcjonalnym), Gabrielle Zampetti (choreografia), Loredana Caporicci i Federico Vanci (I-Tone).
  • polska z uprawnieniami międzynarodowymi – Agnieszka Domańska, Marta Szwedzka, Katarzyna Jassa oraz Łukasz Woźniak (fizjoterapeuta).

Od początku powstania Olimpijki działamy według jasno określonej strategii. To pozwoliło nam sukcesywnie powiększać coraz bardziej wyspecjalizowane grono najwyższej klasy instruktorów, trenerów i entuzjastów zdrowego stylu życia.

“Jeśli potrafisz o czymś marzyć, to potrafisz także tego dokonać” – Walt Disney

“Podróż licząca tysiące mil rozpoczyna się od pojedynczego kroku” – Konfucjusz

ekipa-olimpijki