Michał Grzelak

michal_grzelak_trener_personalny

Trener Przygotowania Motorycznego | Trener Personalny – Michał Grzelak

Jest absolwentem Uniwersytetu Łódzkiego na kierunku Pedagogika Kultury Fizycznej i Zdrowotnej. W tym zawodzie posiada 13-letnie doświadczenie trenerskie, które zostało docenione w sieci klubów Pure Jatomi, gdzie został wybrany trenerem roku 2012. Trener przygotowania motorycznego kadry seniorów Reprezentacji Polski Skoków do Wody.

Odbył liczne szkolenia i kursy (m.in. trening funkcjonalny, trening motoryczny, trening siłowy i kulturystyka, TRX STC i GSTC training, kettlebells, crossfit, stretching). Choć wiedzę teoretyczną zdobywał od najlepszych w branży fitness, to uważa się przede wszystkim za praktyka – swoje zdolności osiągnął dzięki setkom godzin treningów personalnych.

Szkolenie z treningu funkcjonalnego było jednym z pierwszych, jakie przeszedł. Tę formę treningu wybrał jako główną metodę w swojej pracy. Dlaczego? Jest najbardziej praktyczna.

„Uważam, że podejście globalne, holistyczne do ludzkiego ciała, przynosi najlepsze rezultaty – i nie chodzi tylko o rezultaty w zmianie sylwetki, ale również o prewencję przeciw kontuzjom, niwelowanie bólu czy budowanie prawidłowych wzorców ruchowych, bardzo często zniekształconych przez udogodnienia dzisiejszej cywilizacji.”

Michał dodatkowo motywuje ludzi, prowadząc wideo treningi na kanale CentrumSportowca.pl, na platformie YouTube oraz współpracuję z Kuźnia Centrum Atletyki.

Trening online z Michałem Grzelakiem na kanale CentrumSportowca.pl