Marta Szwedzka

Międzynarodowy Instruktor Fitness | Trener Personalny – Marta Szwedzka

Instruktor fitness klasy międzynarodowej i trener personalny z 18-letnim doświadczeniem.

V-ce mistrzyni Polski Juniorek, Mistrzyni Polski oraz zdobywczyni Pucharu Polski Juniorek w gimnastyce artystycznej, którą trenowała wyczynowo w okresie dzieciństwa i młodości.

Na co dzień prowadzi zajęcia grupowe i treningi indywidualne – stacjonarnie i online. Specjalizuje się w zajęciach dynamicznych, takich jak rowery czy step, ale od dłuższego czasu jest również nauczycielem metody Pilates, która, jak sama ekspertka mówi, zdecydowanie zmieniła jej podejście do pracy z podopiecznymi.

Cały czas szkoli się w tym zakresie, pogłębiając swoją wiedzę. Prowadzi również treningi na pilatesowych maszynach, które są
idealną opcją dla osób z ograniczeniami ruchowymi lub po przebytych kontuzjach.

Współpracuje głównie z osobami, które mają świadomość tego, jak bardzo aktywność fizyczna poprawia jakość życia, jednak mają problem z tym, aby samemu zmotywować się do regularnych ćwiczeń.

Sprawność, funkcjonowanie bez bólu i ograniczeń ruchowych to zyskasz dzięki treningom
z Martą
! Uśmiech i pozytywna energia to jej cechy rozpoznawcze, jednak na treningach sprawi, że dasz z siebie 100%. To sport ukształtował ją jako trenera, dlatego systematyczność i zaangażowanie to dla niej najważniejsze wartości.

Kieruje się mottem: „Motywacja jest tym, co pozwala Ci zacząć. Nawyk jest tym, co pozwala
Ci wytrwać.” – szkoleniowiec w Centrum Ruchu Olimpijka Łódź. Instruktor Fitness o wspaniałej osobowości i ludzkim podejściu do uczestników zajęć. Trening personalny u Marty Szewdzkiej to owocne spotkanie ze specjalistą.